Przygoda z Mazda 6 oraz naprawą w ASO ( skwarosz )

@Rabusek: Daj sobie już spokój z tym serwisem. Nikt tak nie doposaża aut. Równie dobrze możesz pisać, że gdyby kupić auto w częściach i kazać je składać w ASO to wyszłoby drożej niż zamówić z fabryki 3 auta 😐

Tak czy siak jak chcesz mieć nowe auto i pasuje ci koncepcja wynajmu (czyli niskie raty i auto jako usługa) to nie warto sobie głowy zawracać azjatyckimi markami. Nie dość że nie mają często takie opcji jak wynajem a dwa nie dają rabatów, więc brokerzy nie mają po co z nimi współpracować.

Osobiście uważam że jak brać nówke z salonu to skonfigurowaną pod siebie, ale jeśli ma być tańsza o 20-30% tylko przez brak możliwości konfiguracji to wciaż warto jest wziąć takie auto.

Twoje wymagania co do huda są bardzo specyficzne. Jest to rzadko wybierana opcja tak jak podczerwień czy kamery 360 stopni. Jak tak konfigurujesz auto to na pewno na nich dużo tracisz przez utratę wartości wyposażenia. Najważniejsze elementy to nawigacja, światła, skóry, klima automatyczna czy podgrzewane siedzenia. Dobre audio, android auto, hud czy inne wykończenie wnętrza to druga kategoria. Trzecią są szyberdachy, podczerwień, zdalne sterowanie autem, masaż, autopilot itd.